АХ-99 жилийн ойн баяр наадам

Зохиогдсон газар: Сонгинохайрхан дүүрэг
Зохиогдсон огноо: 2020/07/10 - 2020/07/13
Уралдсан морьдын тоо: 944

Дэлхий нийтийг хамарсан Ковид-19 цар тахлын үед зохион байгуулагдсан үзэгчгүй наадам

Азарга
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Б.Нямжав
Зүтгэлтэн
Б.Нямжав
Төв, Баян сум
Богд хээр Богд хээр Т.Ихбаяр
МУМУ
Т.Ихбаяр
Төв, Баян -Өнжүүл сум
2 П.Батсайхан
ААУ
П.Батсайхан
Өвөрхангай, Хужирт сум
Тэнгэрийн хээр Тэнгэрийн хээр Ц.Батболд
НАУ
Ц.Батболд
Төв, Сэргэлэн сум
3 Д.Лхагвасүрэн
НАУ
Д.Лхагвасүрэн
Архангай, Хотонт сум
Дөлгөөн хар Дөлгөөн хар П.Баттулга
САУ
П.Баттулга
Улаанбаатар, Сонгинохайрхан дүүрэг
4 Н.Амарбаясгалан
ААУ
Н.Амарбаясгалан
Өмнөговь, Ханбогд сум
Будан Будан Н.Амарбаясгалан
ААУ
Н.Амарбаясгалан
Өмнөговь, Ханбогд сум
5 Д.Бат-Эрдэнэ
МУТМУ
Д.Бат-Эрдэнэ
Өмнөговь
Ажнай цавьдар Ажнай цавьдар Т.Батзориг
МУТМУ
Т.Батзориг
Дорнод, Цагаан - Овоо сум
6 Д.Баттөгс
Зүтгэлтэн
Д.Баттөгс
Говьсүмбэр, Сүмбэр сум
Улаан буурал Улаан буурал Ч.Цэрэндаш
Удам
Ч.Цэрэндаш
Төв, Сэргэлэн сум
7 Э.Ганбаатар
Удам
Э.Ганбаатар
Төв, Сэргэлэн сум
Бор халзан Бор халзан Т.Сайнбаяр
Зүтгэлтэн
Т.Сайнбаяр
Дорнод, Хэрлэн сум
8 Б.Батсанаа
Зүтгэлтэн
Б.Батсанаа
Баянхонгор, Бууцагаан сум
Хийморь халтар Хийморь халтар Б.Батсанаа
Зүтгэлтэн
Б.Батсанаа
Баянхонгор, Бууцагаан сум
9 Н.Батхуяг
Зүтгэлтэн
Н.Батхуяг
Увс, Баруунтуруун сум
Шөвгөр халзан Шөвгөр халзан С.Ганхуяг
МУТМУ
С.Ганхуяг
Төв
10 З.Тулга
Зүтгэлтэн
З.Тулга
Хөвсгөл, Мөрөн сум
Код халтар Код халтар Д.МӨНХБАТ
МУТМУ
Д.МӨНХБАТ
Төв, Баянцогт сум
Нийт уралдсан Азарга: 105
Их нас
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Т.Галбадрах
МУТМУ
Т.Галбадрах
Завхан, Тосонцэнгэл сум
Бор халиун Бор халиун М.Алтан-Очир
ААУ
М.Алтан-Очир
Улаанбаатар
2 Ц.Мөнххуяг
ААУ
Ц.Мөнххуяг
Завхан
Тод янзага Тод янзага Г.Буянтогтох
МУМУ
Г.Буянтогтох
Улаанбаатар
3 Г.Жавхлантөгс
Удам
Г.Жавхлантөгс
Говь Алтай, Халиун сум
Живэрт хээр Живэрт хээр Б.Лхагва-Очир
МУМУ
Б.Лхагва-Очир
Дундговь, Хулд сум
4 Б.Эрдэнэбаяр
Удам
Б.Эрдэнэбаяр
Ховд, Буянт сум
Саарал Саарал Б.Эрдэнэбаяр
Удам
Б.Эрдэнэбаяр
Ховд, Буянт сум
5 Д.Ганбаатар
МУТМУ
Д.Ганбаатар
Говь Алтай, Баян - Уул сум
Мэнгэт хүрэн Мэнгэт хүрэн П.Алтансүх
МУАУ
П.Алтансүх
Говь Алтай
6 Д.Давааноров
Бусад
Д.Давааноров
Өвөрхангай
Бор Бор Г.Буянтогтох
МУМУ
Г.Буянтогтох
Улаанбаатар
7 Ц.Чингис
ААУ
Ц.Чингис
Ховд, Мөст сум
Буурал Буурал П.Алтансүх
МУАУ
П.Алтансүх
Говь Алтай
8 Х.Түмэнбаяр
ААУ
Х.Түмэнбаяр
Өмнөговь
Хулан буурал Хулан буурал Х.Түмэнбаяр
ААУ
Х.Түмэнбаяр
Өмнөговь
9 Ц.Дамдин-Ядам
ААУ
Ц.Дамдин-Ядам
Увс, Тэс сум
Цоохор Цоохор Т.Ихбаяр
МУМУ
Т.Ихбаяр
Төв, Баян -Өнжүүл сум
10 Б.Лхагва-Очир
МУМУ
Б.Лхагва-Очир
Дундговь, Хулд сум
Дайчин халзан Дайчин халзан Б.Лхагва-Очир
МУМУ
Б.Лхагва-Очир
Дундговь, Хулд сум
Нийт уралдсан Их нас: 179
Соёолон
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Г.Чинзориг
Удам
Г.Чинзориг
Говь Алтай, Халиун сум
Дөлгөөн халтар Дөлгөөн халтар А.Нямбаатар
ААУ
А.Нямбаатар
Дорноговь, Сайншанд сум
2 Д.ХИШИГЖАРГАЛ
МУТМУ
Д.ХИШИГЖАРГАЛ
Булган, Гурванбулаг сум
Цолмон халзан Цолмон халзан С.Эрдэнэбат
МУАУ
С.Эрдэнэбат
Төв
3 Г.Батболд
МУАУ
Г.Батболд
Хөвсгөл, Цэцэрлэг сум
Хүннү халтар Хүннү халтар Б.Лхагва-Очир
МУМУ
Б.Лхагва-Очир
Дундговь, Хулд сум
4 С.Энхтөр
ААУ
С.Энхтөр
Баянхонгор
Дүүгүүр хээр Дүүгүүр хээр С.Энхтөр
ААУ
С.Энхтөр
Баянхонгор
5 Ч.Батзориг
Зүтгэлтэн
Ч.Батзориг
Ховд, Чандмань сум
Бор Бор Т.Батзориг
МУТМУ
Т.Батзориг
Дорнод, Цагаан - Овоо сум
6 Д.Даяндэмид
Зүтгэлтэн
Д.Даяндэмид
Хөвсгөл
Хонгор Хонгор Б.Пүрэв-Очир
Зүтгэлтэн
Б.Пүрэв-Очир
Хэнтий
7 С.Гантөмөр
Зүтгэлтэн
С.Гантөмөр
Сүхбаатар, Түмэнцогт сум
Хул Хул С.Төмөр-Очир
МУТМУ
С.Төмөр-Очир
Сүхбаатар
8 Д.Мөнхбат
Зүтгэлтэн
Д.Мөнхбат
Өвөрхангай, Баян - Өндөр сум
Жанчив зээрд Жанчив зээрд П.Балдандорж
САУ
П.Балдандорж
Улаанбаатар, Багахангай дүүрэг
9 Л.Аваажигмэд
ААУ
Л.Аваажигмэд
Сүхбаатар, Баяндэлгэр сум
Зээрд Зээрд Э.Баянзул
Удам
Э.Баянзул
Төв, Сэргэлэн сум
10 Ц.Буянбаатар
ААУ
Ц.Буянбаатар
Архангай, Төвшрүүлэх сум
Саарал Саарал Ц.Буянбаатар
ААУ
Ц.Буянбаатар
Архангай, Төвшрүүлэх сум
Нийт уралдсан Соёолон: 78
Хязаалан
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Г.Ганбаяр
Удам
Г.Ганбаяр
Төв, Алтанбулаг сум
Хар Хар Б.Батхүү
ААУ
Б.Батхүү
Төв, Алтанбулаг сум
2 Т.Ууганбаяр
Зүтгэлтэн
Т.Ууганбаяр
Завхан, Тосонцэнгэл сум
Хүрэн Хүрэн М.Алтан-Очир
ААУ
М.Алтан-Очир
Улаанбаатар
3 Д.Пүрэвсамбуу
НАУ
Д.Пүрэвсамбуу
Төв, Баян сум
Од хээр Од хээр П.Балдандорж
САУ
П.Балдандорж
Улаанбаатар, Багахангай дүүрэг
4 З.Пүрэв-Очир
ААУ
З.Пүрэв-Очир
Баянхонгор, Заг сум
Зээрд Зээрд Г.Буянтогтох
МУМУ
Г.Буянтогтох
Улаанбаатар
5 Д.Лхагвасүрэн
НАУ
Д.Лхагвасүрэн
Архангай, Хотонт сум
Монгол хүрэн Монгол хүрэн П.Баттулга
САУ
П.Баттулга
Улаанбаатар, Сонгинохайрхан дүүрэг
6 Ш.Чагдар
Удам
Ш.Чагдар
Улаанбаатар, Баянзүрх дүүрэг
Хонгор халзан Хонгор халзан Ч.Доржбат
ААУ
Ч.Доржбат
Баянхонгор, Хүрээмарал сум
7 Г.Батбаатар
Зүтгэлтэн
Г.Батбаатар
Завхан, Түдэвтэй сум
Од хүрэн Од хүрэн Г.Отгонбаатар
ААУ
Г.Отгонбаатар
Завхан, Түдэвтэй сум
9 Б.Норовсамбуу
ААУ
Б.Норовсамбуу
Увс
Хүрэн халзан Хүрэн халзан Р.Мөнхтөр
ААУ
Р.Мөнхтөр
Сүхбаатар, Халзан сум
10 Б.Баярдорж
МУАУ
Б.Баярдорж
Завхан, Цагаанчулуут сум
Лаки хар Лаки хар Т.Батцоож
МУТМУ
Т.Батцоож
Ховд
Нийт уралдсан Хязаалан: 114
Шүдлэн
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Т.Баяржавхлан
Удам
Т.Баяржавхлан
Завхан, Тосонцэнгэл сум
Халтар Халтар М.Алтан-Очир
ААУ
М.Алтан-Очир
Улаанбаатар
2 А.Лхагва
Зүтгэлтэн
А.Лхагва
Улаанбаатар, Сонгинохайрхан дүүрэг
Хүрэн Хүрэн Г.Буянтогтох
МУМУ
Г.Буянтогтох
Улаанбаатар
3 Б.Батсүх
ААУ
Б.Батсүх
Дорнод, Халх гол сум
Унаган зээрд Унаган зээрд Б.Батсүх
ААУ
Б.Батсүх
Дорнод, Халх гол сум
4 Г.Адъяахүү
Удам
Г.Адъяахүү
Увс, Цагаанхайрхан сум
Хул халзан Хул халзан Г.Адъяахүү
Удам
Г.Адъяахүү
Увс, Цагаанхайрхан сум
5 Б.НАРАНХҮҮ
ААУ
Б.НАРАНХҮҮ
Дундговь, Өлзийт сум
Халиун Халиун Э.Дашчирэв
ААУ
Э.Дашчирэв
Архангай, Их тамир сум
Нийт уралдсан Шүдлэн: 78
Даага
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 З.Тэмүүжин
Зүтгэлтэн
З.Тэмүүжин
Орхон, Баян-Өндөр сум
Хонгор Хонгор С.Баярсайхан
ААУ
С.Баярсайхан
Орхон, Жаргалант сум
2 Ц.Гончигсүрэн
ААУ
Ц.Гончигсүрэн
Говь Алтай, Дарви сум
Хээр Хээр Т.Батцоож
МУТМУ
Т.Батцоож
Ховд
3 С.Баярсайхан
ААУ
С.Баярсайхан
Завхан, Тосонцэнгэл сум
Бор Бор М.Алтан-Очир
ААУ
М.Алтан-Очир
Улаанбаатар
4 Г.Гансүх
Удам
Г.Гансүх
Төв, Алтанбулаг сум
Хул Хул Б.Батхүү
ААУ
Б.Батхүү
Төв, Алтанбулаг сум
5 Б.Сэр-Од
Зүтгэлтэн
Б.Сэр-Од
Баянхонгор, Гурванбулаг сум
Шарга халзан Шарга халзан Л.Баянжаргал
Удам
Л.Баянжаргал
Дорнод, Матад сум
Нийт уралдсан Даага: 40
Эрлийз дээд
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 П.Энхмөнх
МУМУ
П.Энхмөнх
Төв, Баян сум
Сартай хул Сартай хул О.Батбилэг
МУТМУ
О.Батбилэг
Төв
2 Ч.Батзориг
Зүтгэлтэн
Ч.Батзориг
Ховд, Чандмань сум
Хар Хар Т.Батзориг
МУТМУ
Т.Батзориг
Дорнод, Цагаан - Овоо сум
3 С.Лувсанбалдан
МУТМУ
С.Лувсанбалдан
Төв, Батсүмбэр сум
Луу халтар Луу халтар С.Лувсанбалдан
МУТМУ
С.Лувсанбалдан
Төв, Батсүмбэр сум
4 Ч.Батзориг
Зүтгэлтэн
Ч.Батзориг
Ховд, Чандмань сум
Шарга халзан Шарга халзан Т.Батзориг
МУТМУ
Т.Батзориг
Дорнод, Цагаан - Овоо сум
5 Д.Ганзориг
ААУ
Д.Ганзориг
Төв, Алтанбулаг сум
Хээр Хээр Б.Батхүү
ААУ
Б.Батхүү
Төв, Алтанбулаг сум
7 Г.Гантулга
ААУ
Г.Гантулга
Булган, Хутаг - Өндөр сум
Еслүү хээр Еслүү хээр Г.Гантулга
ААУ
Г.Гантулга
Булган, Хутаг - Өндөр сум
8 Г.Тэмүүлэн
Зүтгэлтэн
Г.Тэмүүлэн
Архангай
Зээрд Зээрд Э.ЭРДЭНЭЧУЛУУН
МУТМУ
Э.ЭРДЭНЭЧУЛУУН
Өвөрхангай
9 Б.Баярдорж
МУАУ
Б.Баярдорж
Завхан, Цагаанчулуут сум
Хүрэн Хүрэн Т.Батцоож
МУТМУ
Т.Батцоож
Ховд
10 Б.Энхболд
МУТМУ
Б.Энхболд
Завхан
Булган хонгор Булган хонгор Б.Энхболд
МУТМУ
Б.Энхболд
Завхан
Нийт уралдсан Эрлийз дээд: 99
Эрлийз дунд
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Г.Чинзориг
Удам
Г.Чинзориг
Говь Алтай, Халиун сум
Хээр Хээр А.Нямбаатар
ААУ
А.Нямбаатар
Дорноговь, Сайншанд сум
2 Х.Бат-Эрдэнэ
МУТМУ
Х.Бат-Эрдэнэ
Говь Алтай
Хээр Хээр Б.Бат-Өлзий
МУТМУ
Б.Бат-Өлзий
Хэнтий
3 Н.Хүрлээ
МУМУ
Н.Хүрлээ
Өмнөговь
Гоё хээр Гоё хээр Н.Хүрлээ
МУМУ
Н.Хүрлээ
Өмнөговь
4 Д.Отгонлхагва
ААУ
Д.Отгонлхагва
Хөвсгөл, Бүрэнтогтох сум
Солонго зээрд Солонго зээрд Б.Лхагва-Очир
МУМУ
Б.Лхагва-Очир
Дундговь, Хулд сум
5 Д.Лхагвасүрэн
НАУ
Д.Лхагвасүрэн
Архангай, Хотонт сум
Халтар Халтар П.Баттулга
САУ
П.Баттулга
Улаанбаатар, Сонгинохайрхан дүүрэг
6 З.Мэндсайхан
МУМУ
З.Мэндсайхан
Ховд, Мянгад сум
Хүрэн Хүрэн Д.МӨНХБАТ
МУТМУ
Д.МӨНХБАТ
Төв, Баянцогт сум
9 Б.Батсайхан
Зүтгэлтэн
Б.Батсайхан
Дорнод, Цагаан - Овоо сум
Бор Бор Б.Батсайхан
Зүтгэлтэн
Б.Батсайхан
Дорнод, Цагаан - Овоо сум
10 Л.Мөнхсайхан
НАУ
Л.Мөнхсайхан
Улаанбаатар, Баянзүрх дүүрэг
Дүү хээр Дүү хээр Т.Батцоож
МУТМУ
Т.Батцоож
Ховд
Нийт уралдсан Эрлийз дунд: 123
Эрлийз доод
Байр Эзэн Морины нэр Уяач
1 Ж.Болд
ААУ
Ж.Болд
Дорнод, Баянтүмэн сум
Сартай хул Сартай хул Ж.Болд
ААУ
Ж.Болд
Дорнод, Баянтүмэн сум
2 Н.Батболд
НАУ
Н.Батболд
Улаанбаатар, Налайх дүүрэг
Хар Хар Н.Батболд
НАУ
Н.Батболд
Улаанбаатар, Налайх дүүрэг
3 Р.Батбаяр
САУ
Р.Батбаяр
Төв, Угтаалцайдам сум
Ухаа Ухаа Р.Батбаяр
САУ
Р.Батбаяр
Төв, Угтаалцайдам сум
4 Х.Бат-Эрдэнэ
МУТМУ
Х.Бат-Эрдэнэ
Говь Алтай
Хээр Хээр Б.Бат-Өлзий
МУТМУ
Б.Бат-Өлзий
Хэнтий
5 Г.Гансүх
Удам
Г.Гансүх
Төв, Алтанбулаг сум
Халтар Халтар Б.Батхүү
ААУ
Б.Батхүү
Төв, Алтанбулаг сум
Нийт уралдсан Эрлийз доод: 128

1 Сэтгэгдэл

ХХЗХ-ны журмын дагуу зүй зохисгүй зарим үг, хэллэгийг хязгаарласан тул ТА сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй.